Petr Bartoš Ing.

Bartos-400
Majitel kanceláře|Makléř 1. stupně

"Ve své více než dvacetileté podnikatelské praxi se mi vždy vyplatilo přistupovat ke svým obchodním partnerům s těmi nejlepšími úmysly. Slova jako čestné jednání, vstřícnost, porozumění a ohleduplnost, jsou pro mě základem podnikání. V tomto duchu si vybírám do naší relitní kanceláře i své partnery – makléře. Naši makléři se vám budou věnovat se 100% nasazením, ve vámi vymezeném čase a v duchu mé filozofie. Přeji vám všem jen ty nejlepší zkušenosti s realitní společností REMAX."

Petr Bartoš Ing.
+420 603 583 236
petr.bartos@re-max.cz
RE/MAX - Petr Bartoš

Lucie Lusková

Luskova_400
Ředitelka kanceláře|Makléřka 2. stupně

"Mé osobní i pracovní zkušenosti mne přesvědčily, že pouze poctivé jednání, vstřícný přístup ke klientům, jejich potřebám a přáním může v dnešní době vyvolat důvěru a rozhodnout tak o celkové spokojenosti s uzavřeným obchodem. Velmi si zakládáme na seriózním jednání. Naším cílem je, aby naše kancelář byla především vnímána jako důvěryhodný partner, a nikoli jako další z mnoha na realitním trhu. Zjískáte v nás oporu při řešení svých životních situací a podporu světové jedničky v obchodu s realitami. Neváhejte nás oslovit. Těšíme se na Vás."

Lucie Lusková
+420 730 165 156
lucie.luskova@re-max.cz
RE/MAX - Lucie Lusková
FB stránky

Martina Štěpová

thumb-9473-martina_stepova-1-1

Makléřka 1. stupně

"Babička vždycky říkávala, že nejdůležitější je mít domov. Moc jsem tomu nerozuměla, protože jsem vždy měla kde bydlet. Pak jsem ale koupila dům, kde jsem se začala cítit tak zvláštně, spokojeně a bezpečně. Vytvořila jsem místo pro celou svou rodinu, která se pořád vrací, protože doma je doma. Mým cílem je najít ten správný dům nebo byt pro všechny a pomoct jim nalézt stejný pocit bezpečí. Stala jsem se realitní makléřkou, abych přispěla svým profesionálním a zároveň lidským přístupem najít bezpečný domov i Vaší rodině."

Martina Štěpová
+420 603 749 764
martina.stepova@re-max.cz
RE/MAX-Martina Štěpová

Tomáš Rys

WhatsApp Image 2019-08-12 at 11.08.56 (1)
Makléř 2. stupně

"Jako táta od rodiny s malými dětmi vím, jak je důležité a někdy i dost náročné najít pro svoji rodinu nové bydlení - domov, kde budou všichni členové rodiny společně šťastně žít. Bude mi potěšením s vámi spolupracovat a s maximálním nasazením vám pomůžu najít takový domov i pro vás. Zároveň vám rád pomůžu s prodejem nebo pronájmem vaší nemovitosti a v nejkratší možné době pro vás najdu vhodné klienty. Zavolejte mi a přesvědčte se o tom, že prodej nebo pronájem realizovaný zkušeným makléřem vám ušetří plno starostí a času, který můžete věnovat svým koníčkům a rodině."

Tomáš Rys
+420 733 756 679
tomas.rys@re-max.cz
RE/MAX-Tomáš Rys

Jiří Veselý, DiS.

10293-j.vesely-1 (1)

Makléř 1. stupně

Dobrý obchod je takový, kde jsou spokojeni všichni zúčastnění a proto mi záleží na kvalitně odvedené práci, která povede k Vaší spokojenosti.

Jiří Veselý
+420 776 751 222
j.vesely@re-max.cz
RE/MAX-Jiří Veselý

Olha Boykynych

10559-olha.boykynych-1

Makléřka 1. stupně

"Vždy jsem chtěla být blízko svého dítěte a vidět, jak roste. Pochopila jsem, že potřebuji takovou práci, která mi poskytne časovou nezávislost a zároveň mě bude naplňovat a umožní mi se rozvíjet. 
Spolupráce s RE/MAXEM byla jedinou odpovědí na moje otázky o výběru práce. 
Mým cílem je pomoci každému, kdo potřebuje bydlení. Těším se na Vás a na naši spolupráci."

Olha Boykynych
+420 775 463 862
olha.boykynych@re-max.cz
RE/MAX-Olha Boykynych

Jana Mikolášková, DiS.

10631-jana.mikolaskova2

Makléřka 1. stupně

"Jsem certifikovaná makléřka 1. stupně a diplomovaná specialistka v oboru odhadcovství.
Kromě vzdělání stavebního zaměření, si troufám říct, že umím pečlivě naslouchat vaším představám a vcítit se do vaší situace. Pokaždé budu respektovat vaše požadavky a poctivě je vyhodnotím. Stanovení tržní hodnoty nemovitosti je při prodeji důležitým faktorem a mnohdy bývá důvodem zdlouhavého prodeje při jejím špatném odhadu. Těším se na naši spolupráci a věřím, že realizované obchodní transakce proběhnou ve vzájemné úctě a spokojenosti."

Jana Mikolášková
+420 773 883 765
jana.mikolaskova@re-max.cz
RE/MAX-Jana Mikolášková

Tereza Benešová

10666-tereza.benesova-11

Makléřka 1. stupně

"Vždy mě zajímal svět realit. Měla jsem velikou radost, když jsem mohla začít spolupracovat s firmou RE/MAX. Udělám vše pro to, abychom vám našli domov, kde budete spokojeni. Mým úkolem není jenom najít vám místo kde žít, ale také aby jste se cítili po celou dobu spolupráce pohodlně."

Tereza Benešová
+420 604 356 110
tereza.benesova@re-max.cz
RE/MAX-Tereza Benešová

Martin Jiřík

10785-martin.jirik-11

Makléř 1. stupně

"Specializuji se na prodej bytů a rodinných domů v Praze a ve Středočeském kraji.  Standardem v mé práci s nemovitostí jsou služby typu homestaging / fotostaging, fotografie nafocené profesionálním fotografem, virtuální prohlídky nemovitosti, videoprohlídky či letecká videa. Klientům pomáhám zajistit např. i Průkaz energetické náročnosti budovy, stěhování, daňová přiznání ... zkrátka celou agendu spojenou s prodejem bytů či domů".