Petr Bartoš Ing.

Bartos-400
Majitel kanceláře|Makléř 1. stupně

"Ve své více než dvacetileté podnikatelské praxi se mi vždy vyplatilo přistupovat ke svým obchodním partnerům s těmi nejlepšími úmysly. Slova jako čestné jednání, vstřícnost, porozumění a ohleduplnost, jsou pro mě základem podnikání. V tomto duchu si vybírám do naší relitní kanceláře i své partnery – makléře. Naši makléři se vám budou věnovat se 100% nasazením, ve vámi vymezeném čase a v duchu mé filozofie. Přeji vám všem jen ty nejlepší zkušenosti s realitní společností REMAX."

Petr Bartoš Ing.
+420 603 583 236
petr.bartos@re-max.cz
RE/MAX - Petr Bartoš

Lucie Lusková

Luskova_400
Ředitelka kanceláře|Makléřka 2. stupně

"Mé osobní i pracovní zkušenosti mne přesvědčily, že pouze poctivé jednání, vstřícný přístup ke klientům, jejich potřebám a přáním může v dnešní době vyvolat důvěru a rozhodnout tak o celkové spokojenosti s uzavřeným obchodem. Velmi si zakládáme na seriózním jednání. Naším cílem je, aby naše kancelář byla především vnímána jako důvěryhodný partner, a nikoli jako další z mnoha na realitním trhu. Zjískáte v nás oporu při řešení svých životních situací a podporu světové jedničky v obchodu s realitami. Neváhejte nás oslovit. Těšíme se na Vás."

Lucie Lusková
+420 730 165 156
lucie.luskova@re-max.cz
RE/MAX - Lucie Lusková
FB stránky

Tomáš Rys

WhatsApp Image 2019-08-12 at 11.08.56 (1)
Makléř 2. stupně

"Jako táta od rodiny s malými dětmi vím, jak je důležité a někdy i dost náročné najít pro svoji rodinu nové bydlení - domov, kde budou všichni členové rodiny společně šťastně žít. Bude mi potěšením s vámi spolupracovat a s maximálním nasazením vám pomůžu najít takový domov i pro vás. Zároveň vám rád pomůžu s prodejem nebo pronájmem vaší nemovitosti a v nejkratší možné době pro vás najdu vhodné klienty. Zavolejte mi a přesvědčte se o tom, že prodej nebo pronájem realizovaný zkušeným makléřem vám ušetří plno starostí a času, který můžete věnovat svým koníčkům a rodině."

Tomáš Rys
+420 733 756 679
tomas.rys@re-max.cz
RE/MAX-Tomáš Rys

Jiří Veselý, DiS.

10293-j.vesely-1 (1)

Makléř 1. stupně

Dobrý obchod je takový, kde jsou spokojeni všichni zúčastnění a proto mi záleží na kvalitně odvedené práci, která povede k Vaší spokojenosti.

Jiří Veselý
+420 776 751 222
j.vesely@re-max.cz
RE/MAX-Jiří Veselý

Olha Boykynych

10559-olha.boykynych-1

Makléřka 1. stupně

"Vždy jsem chtěla být blízko svého dítěte a vidět, jak roste. Pochopila jsem, že potřebuji takovou práci, která mi poskytne časovou nezávislost a zároveň mě bude naplňovat a umožní mi se rozvíjet. 
Spolupráce s RE/MAXEM byla jedinou odpovědí na moje otázky o výběru práce. 
Mým cílem je pomoci každému, kdo potřebuje bydlení. Těším se na Vás a na naši spolupráci."

Olha Boykynych
+420 775 463 862
olha.boykynych@re-max.cz
RE/MAX-Olha Boykynych

Miroslav Chorouš

Certifikovanz_makla_z_1_cmyk

Makléř 1. stupně

Petr Staněk

Certifikovanz_makla_z_1_cmyk

Makléř 1. stupně

Angelika Forajtová

Certifikovanz_makla_z_1_cmyk

Makléř 1. stupně