Petr Bartoš Ing.

Bartos-400
Majitel kanceláře|Makléř 1.stupně

"Ve své více než dvacetileté podnikatelské praxi se mi vždy vyplatilo přistupovat ke svým obchodním partnerům s těmi nejlepšími úmysly. Slova jako čestné jednání, vstřícnost, porozumění a ohleduplnost, jsou pro mě základem podnikání. V tomto duchu si vybírám do naší relitní kanceláře i své partnery – makléře. Naši makléři se vám budou věnovat se 100% nasazením, ve vámi vymezeném čase a v duchu mé filozofie. Přeji vám všem jen ty nejlepší zkušenosti s realitní společností REMAX."

Petr Bartoš Ing.
+420 603 583 236
petr.bartos@re-max.cz
RE/MAX - Petr Bartoš

Lucie Lusková

Luskova_400
Ředitelka kanceláře|Makléřka 1.stupně

"Mé osobní i pracovní zkušenosti mne přesvědčily, že pouze poctivé jednání, vstřícný přístup ke klientům, jejich potřebám a přáním může v dnešní době vyvolat důvěru a rozhodnout tak o celkové spokojenosti s uzavřeným obchodem. Velmi si zakládáme na seriózním jednání. Naším cílem je, aby naše kancelář byla především vnímána jako důvěryhodný partner, a nikoli jako další z mnoha na realitním trhu. Zjískáte v nás oporu při řešení svých životních situací a podporu světové jedničky v obchodu s realitami. Neváhejte nás oslovit. Těšíme se na Vás."

Lucie Lusková
+420 730 165 156
lucie.luskova@re-max.cz
RE/MAX - Lucie Lusková
FB stránky

Andrea Jurjůová

thumb-9891-andrea_jurjuova-2

Makléřka 1.stupně

"Už jako malá holka jsem chtěla pomáhat lidem. Musela jsem si projít dlouhou a náročnou cestu, abych našla to správné místo a tím se pro mě stal RE/MAX. Práce realitní makléřky se stala náplní mého života. Pro mnohé z Vás je prodej či koupě nemovitosti těžkým rozhodnutím a mým cílem je najít šťastný domov pro každého. Dovolte mi, abych pomohla i Vám. Spokojení klienti a dobře odvedená práce, jsou pocity k nezaplacení."

 

Andrea Jurjůová
+420 773 152 366
andrea.jurjuova@re-max.cz
RE/MAX-Andrea Jurjůová

Tomáš Rys

Rys_2-0
Makléř 1.stupně

"Jako táta od rodiny s malými dětmi vím, jak je důležité a někdy i dost náročné najít pro svoji rodinu nové bydlení - domov, kde budou všichni členové rodiny společně šťastně žít. Bude mi potěšením s vámi spolupracovat a s maximálním nasazením vám pomůžu najít takový domov i pro vás. Zároveň vám rád pomůžu s prodejem nebo pronájmem vaší nemovitosti a v nejkratší možné době pro vás najdu vhodné klienty. Zavolejte mi a přesvědčte se o tom, že prodej nebo pronájem realizovaný zkušeným makléřem vám ušetří plno starostí a času, který můžete věnovat svým koníčkům a rodině."

Tomáš Rys
+420 733 756 679
tomas.rys@re-max.cz
RE/MAX-Tomáš Rys

Martina Štěpová

thumb-9473-martina_stepova-1-1

Makléřka 1.stupně

"Babička vždycky říkávala, že nejdůležitější je mít domov. Moc jsem tomu nerozuměla, protože jsem vždy měla kde bydlet. Pak jsem ale koupila dům, kde jsem se začala cítit tak zvláštně, spokojeně a bezpečně. Vytvořila jsem místo pro celou svou rodinu, která se pořád vrací, protože doma je doma. Mým cílem je najít ten správný dům nebo byt pro všechny a pomoct jim nalézt stejný pocit bezpečí. Stala jsem se realitní makléřkou, abych přispěla svým profesionálním a zároveň lidským přístupem najít bezpečný domov i Vaší rodině."

Martina Štěpová
+420 603 749 764
martina.stepova@re-max.cz
RE/MAX-Martina Štěpová

Tereza Macháčková

thumb-9898-tereza_machackova-2

Makléřka 1.stupně

"Mám ráda, když se mnou lidé jednají upřímně a vstřícně. Respekt a důvěru očekávám i v pracovních či obchodních vztazích. A přesně takový přístup vám mohu nabídnout. Pojďte se přesvědčit, že nákup či prodej nemovitosti nejsou jen smlouvy a papírování, ale také smích, hovory u kávy a vznik nových přátelství. Zavolejte mi a poznejte se mnou, jak krásný svět nemovitostí je."

Tereza Macháčková
+420 732 740 448
tereza.machackova@re-max.cz
RE/MAX-Tereza Macháčková