REMAX_Balloon_RGB

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

Koupit či prodat nemovitost v dnešní době není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Ne každý se orientuje ve změti zákonů, právních norem, zákazů, povinností a dalších formalit. Ne každý je také stavebním technikem s dlouholetou praxí. Základní zorientování se na trhu nemovitostí zabere desítky hodin. Aby člověk získal skutečný přehled, musel by do problematiky investovat doslova tisíce hodin. Dále je potřeba zvládnout propagaci nemovitosti, dekoraci, focení a zajistit, aby nemovitost byla v nabídce nemovitostí opravdu vidět. To vše a ještě mnoho dalších kroků je nezbytných k tomu, aby váš prodej nebo nákup proběhl v pořádku a podle vašich představ.

JSME TADY, ABY JSTE NA TO NEBYLI SAMI.

 

Využijte našich dlouholetých zkušeností na poli nákupu a prodeje nemovitostí. V rámci naších služeb získáte podporu nadnárodní značky a přístup ke službám našich spolupracovníků, kteří jsou opravdovými experty ve svých disciplínách jako je právo, stavebnictví, fotografiování, home staging, obchod, hypotéky a mnoha dalších.

HODNOCENÍ KLIENTŮ

Milan Brejchal

"Chtěl bych velice poděkovat za velice profesionální přístup, jednání a podporu při prodeji mé nemovitosti. Myslím si, že jen díky tomuto přístupu paní Lucie Luskové proběhl prodej mého domu bez jediné chybičky a přesně podle mých představ ! Ještě jednou moc děkuji Milan Brejchal"

Marie Kastnerová

"Děkuji paní Luskové za profesionální vedení prodeje mého domu. Díky ní a kanceláři REMAX jsem našla nový domov."

Karel Máčalík

"Paní Lusková je naprostý profesionál, díky ní jsem svůj dům prodal rychle a za skvělou cenu. Umí dům výborně připravit na prodej, precizně jej nafotit, její jednání s klienty na obou stranách je perfektní a profesionální. Pokud budu v budoucnu opět kupovat nebo prodávat nemovitost, rád se na ni nebo na RE/MAX znovu obrátím."

Petr Tkadlec

"Služby od paní Luskové jsou na velice velké profesionální úrovni a mohu s klidným svědomím doporučit každému kdo chce její nabídky využít."

PhDr. Makariusová Radana

"Pana Ryse mohu jen doporučit, je velmi ochotný, pečlivý, vstřícný, komunikativní a nápomocný. S jeho přístupem jsem byla velice spokojená. Velmi mě zaujala lidskost, se kterou pan Rys pracuje. S lidským přístupem se v rámci realitního trhu bohužel příliš nepočítá, avšak pro pana Ryse je zcela přirozený. Pokud hledáte makléře s lidským a vstřícným přístupem, je to právě pan Rys. Děkuji za jeho služby."

Kamila Podskalská

Designation

"Paní Luskovou jsem oslovila na základě doporučení a mohu jen potvrdit že služby, které zajistila byly naprosto profesionální a my jsme byli maximálně spokojeni. Diky její práci jsme prodali byt za ještě vyšší cenu, než jsme očekávali. Velmi si cenim lidského přístupu a trpělivosti během celého prodeje. Určitě se na ni v budoucnu znovu obrátíme."